HACKIS - Hacking Internet Security
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Tuyệt Kỹ Đong Giai Chân Kinh (tuyệt Kỹ cua trai)
Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?  EmptyThu Aug 23, 2012 5:38 am by Admin

» Tuyệt kỹ cua giai
Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?  EmptyThu Aug 23, 2012 5:36 am by Admin

» NETCAT.........
Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?  EmptyMon Aug 13, 2012 6:35 am by Admin

» Bảo mật CSDL bằng phương pháp mã hóa.
Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?  EmptyTue Apr 17, 2012 10:04 pm by Admin

» Hàm mã hóa MD5 bằng JavaScript
Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?  EmptyTue Apr 17, 2012 10:03 pm by Admin

» Giá của món quà
Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?  EmptyFri Apr 13, 2012 6:01 am by Admin

» Sẽ chỉ yêu ai?
Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?  EmptyFri Apr 13, 2012 6:01 am by Admin

» Cách đọc bảng chữ cái!
Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?  EmptyThu Apr 12, 2012 10:37 pm by Admin

» Gắn trojan, keylog, virus vào website, forum
Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?  EmptyTue Apr 10, 2012 1:14 am by Admin

Affiliates
free forum

Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?

Go down

Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?  Empty Cho mình hỏi lỗi này ai biết giúp mình với. thanks "This application has failed to start because OLEPRO32.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem "?

Post  Admin Sat Oct 01, 2011 11:32 am

Ứng dụng của bạn đã chạy thất bại vì tập tin OLEPRO32.DLL không được tìm thấy. Cài lại ứng dụng có thể khắc phục vấn đề này.

Có 2 vấn đề tại IDM của bạn
+ Trong mục Options của IDM bạn chưa đặt thêm định dạng .DLL thì IDM sẽ không nhận down dữ liệu đó cho bạn.
+ IDM của bạn không phải bản Full đầy đủ Crack nên đã hết hạn sử dụng. Bạn có cố cài đặt lại IDM hàng trăm lần nữa thì windown cũng không nhận. Bạn nên down bản IDM Full về cài đặt lại rồi Crack + bẻ khóa mới ổn được
Admin
Admin
Admin

https://hackis.forumvi.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics